• ERJ1TYJ564U
  • Mã sản phẩm: ERJ1TYJ564U
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • RES SMD 560K OHM 5% 1W 2512
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Panasonic Electronic Components
Series ERJ
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Resistance 560 kOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case 2512 (6432 Metric)
Supplier Device Package 2512
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)