• XRCGB27M120F3M00R0
  • Mã sản phẩm: XRCGB27M120F3M00R0
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CRYSTAL 27.1200MHZ 6PF SMD
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series XRCGB
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Type MHz Crystal
Frequency 27.12MHz
Frequency Stability ±40ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 6pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)