• BNX025H01L
  • Mã sản phẩm: BNX025H01L
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FILTER LC 10UF SMD
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series EMIFIL®, BNX
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Type Low Pass
Filter Order 5th
Technology LC
Number of Channels 2
Center / Cutoff Frequency -
Attenuation Value 35dB @ 50kHz ~ 1GHz
Resistance - Channel (Ohms) 0.00043
Current 20A
Values C = 10µF
ESD Protection No
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.476" L x 0.358" W (12.10mm x 9.10mm)
Height 0.146" (3.70mm)