• HCM4910240000ABJT
  • Mã sản phẩm: HCM4910240000ABJT
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CRYSTAL 10.2400MHZ 18PF SMD
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Citizen Finedevice Co Ltd
Series HCM49
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Type MHz Crystal
Frequency 10.24MHz
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 18pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case HC-49/US
Size / Dimension 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)