• ERJ-3GEYJ220V
  • Mã sản phẩm: ERJ-3GEYJ220V
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • RES SMD 22 OHM 5% 1/10W 0603
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Panasonic Electronic Components
Series ERJ
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Resistance 22 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 0.1W, 1/10W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)