• 08055A3R3CAT2A
  • Mã sản phẩm: 08055A3R3CAT2A
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0805
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer AVX Corporation
Series -
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Capacitance 3.3pF
Tolerance ±0.25pF
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features -
Ratings -
Applications General Purpose
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.037" (0.94mm)