• GRM1885C2A220JA01D
  • Mã sản phẩm: GRM1885C2A220JA01D
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Not For New Designs
Capacitance 22pF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)