• DE1E3KX222MN4AL01
  • Mã sản phẩm: DE1E3KX222MN4AL01
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 2200PF 250V RADIAL
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series KX
Packaging ? Tape & Box (TB) ?
Part Status Obsolete
Capacitance 2200pF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250V
Temperature Coefficient E
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Features -
Ratings X1, Y1
Applications Safety
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Disc
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Thickness (Max) -
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)