• 100X14X105MV4T
  • Mã sản phẩm: 100X14X105MV4T
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 1UF 10V X5R 0603
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Johanson Dielectrics Inc.
Series X2Y®
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Obsolete
Capacitance 1µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient X5R
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Features Low ESL (X2Y)
Ratings -
Applications Bypass, Decoupling
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.064" L x 0.035" W (1.63mm x 0.89mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.026" (0.66mm)