• GRM31BR73A222KW01L
  • Mã sản phẩm: GRM31BR73A222KW01L
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 2200PF 1KV X7R 1206
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series GRM
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Capacitance 2200pF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features -
Ratings -
Applications General Purpose
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)