• GQM1875C2E300GB12D
  • Mã sản phẩm: GQM1875C2E300GB12D
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 30PF 250V NP0 0603
  • Giá bán: Liên hệ
Đánh giá của bạn:
 0điểm /0lượt
Còn lại 500 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series GQM
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Capacitance 30pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 250V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features High Q, Low Loss
Ratings -
Applications RF, Microwave, High Frequency
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)