• GRM188R71E104KA01D
  • Mã sản phẩm: GRM188R71E104KA01D
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Last Time Buy
Capacitance 0.1µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)