• GRM21A5C2E101JW01D
  • Mã sản phẩm: GRM21A5C2E101JW01D
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 0805
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Capacitance 100pF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 250V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)