• GRM319R61K225KA12D
  • Mã sản phẩm: GRM319R61K225KA12D
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 2.2UF 80V X5R 1206
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series GRM
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Last Time Buy
Capacitance 2.2µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 80V
Temperature Coefficient X5R
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Features -
Ratings -
Applications General Purpose
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)