• GRM319R72A104KA01D
  • Mã sản phẩm: GRM319R72A104KA01D
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Not For New Designs
Capacitance 0.1µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)