• MLF1608DR82JT000
  • Mã sản phẩm: MLF1608DR82JT000
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FIXED IND 820NH 70MA 1.4 OHM SMD
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer TDK Corporation
Series MLF
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Type Multilayer
Material - Core Ferrite
Inductance 820nH
Tolerance ±5%
Current Rating 70mA
Current - Saturation -
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Q @ Freq 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant 130MHz
Ratings -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Inductance Frequency - Test 25MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)