• NLV32T-4R7J-PF
  • Mã sản phẩm: NLV32T-4R7J-PF
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FIXED IND 4.7UH 220MA 1.5 OHM
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer TDK Corporation
Series NLV-PF
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Not For New Designs
Type Wirewound
Material - Core Ferrite
Inductance 4.7µH
Tolerance ±5%
Current Rating 220mA
Current - Saturation -
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant 50MHz
Ratings -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test 7.96MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)