• NLV32T-560J-PF
  • Mã sản phẩm: NLV32T-560J-PF
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FIXED IND 56UH 55MA 8 OHM SMD
Material - Core Ferrite
Inductance 56µH
Tolerance ±5%
Current Rating 55mA
Current - Saturation -
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant 13MHz
Ratings -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test 2.52MHz
Supplier Device Package 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)