• B82422H1682K
  • Mã sản phẩm: B82422H1682K
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FIXED IND 6.8UH 570MA 350 MOHM
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer EPCOS (TDK)
Series SIMID
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Type Wirewound
Material - Core Ferrite
Inductance 6.8µH
Tolerance ±10%
Current Rating 570mA
Current - Saturation -
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant 35MHz
Ratings AEC-Q200
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Inductance Frequency - Test 7.96MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)