• LQH44PN100MP0L
  • Mã sản phẩm: LQH44PN100MP0L
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FIXED IND 10UH 1.17A 160 MOHM
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series LQH44
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Type Wirewound
Material - Core Ferrite
Inductance 10µH
Tolerance ±20%
Current Rating 1.17A
Current - Saturation 1.15A
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 192 mOhm Max
Q @ Freq -
Frequency - Self Resonant 25MHz
Ratings -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Inductance Frequency - Test 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case Nonstandard
Supplier Device Package 1515
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)