• NLV32T-R33J-PF
  • Mã sản phẩm: NLV32T-R33J-PF
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FIXED IND 330NH 450MA 400 MOHM
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer TDK Corporation
Series NLV-PF
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Not For New Designs
Type Wirewound
Material - Core Ferrite
Inductance 330nH
Tolerance ±5%
Current Rating 450mA
Current - Saturation -
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant 300MHz
Ratings -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test 25.2MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)